22 Aralık 2013 Pazar

ERKEN REZERVASYON SİGORTASI’NDA ANADOLU SİGORTA DEVREDE
Gezinomi ve Anadolu Sigorta İşbirliği ile Erken Rezervasyonda ‘İçim Rahat Sigortası’ Avantajı‘Yumurta Kapıya Dayanmadan’ sloganı ile erken rezervasyon dönemini başlatan ‘Gezinomi’ “İçim Rahat Erken Rezervasyon Sigortası” ile de tatili güvence altına alıyor


Turizm sektörünün yenilikçi firması Gezinomi’de ‘Erken Rezervasyon Dönemi’ başladı.Tatilini şimdiden satın alanlar, yüzde 50’ye varan indirimlerden faydalanabiliyor.

Günlük hayatta ve iş hayatında yaşanabilecek pek çok pürüz sebebiyle, tatillerini aylar öncesinden planlama fikri tatilcileri huzursuz edebiliyor.  Uzun vadeli planlardan kaçınan birçok tatil sever, avantajlı fiyatlardan ve tatil keyfini artıran seçeneklerden yararlanma imkânını elde edemiyor. Gezinomi, “Yumurta Kapıya Dayanmadan, Erken Rezervasyon Yaptırın” sloganıyla başlattığı ve erken rezervasyon yaptırmanın önemine dikkat çeken kampanyasında, aynı zamanda tatil severlerin içini rahatlatmayı da hedefliyor.


Gezinomi’nin Anadolu Sigorta ile yaptığı işbirliği çerçevesinde ‘Erken Rezervasyon Dönemi’nde tatillerini Gezinomi’den satın alanlar, diledikleri takdirde ‘Erken Rezervasyon İptal Sigortası’ndan yararlanabiliyor. ‘İçim Rahat Erken Rezervasyon İptal Sigortası’ sayesinde, giriş tarihine 72 saat kalana kadar rezervasyonlarını iptal etmek durumunda kalan tatil severler, ödedikleri paranın tamamını koşulsuz şartsız geri alabiliyor. Tüm yurt içi otellerini en uygun fiyat garantisi ile sunan Gezinomi’den erken rezervasyon döneminde rezervasyon yaptıran tatil severler, ‘İptal Sigortası’nı, konaklama için ödedikleri bedele göre belirlenen fiyatlar üzerinden yaptırma imkânına sahip oluyor. Bugüne kadar 1.686.650 lira GeziPara dağıtan Gezinomi, kullanıcılarına, biriktirdikleri GeziParaları da “Erken Rezervasyon” kampanyası dâhilinde kullanma imkânı sunuyor.

Toplam konaklama bedeli üzerinden uygulanan Erken Rezervasyon İptal Sigortası bedelleri ve diğer detayları için http://www.gezinomi.com/erken-rezervasyon-iptal-sigortasi adresini; ayrıca, erken rezervasyon imkânı sağlayan tüm yurtiçi otel bilgileri için de http://www.gezinomi.com/erken-rezervasyon-otelleri/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder