13 Aralık 2013 Cuma

BYOTELL İSTANBUL’DA MUHTEŞEM GALA SÜPER GECE

BYOTELL İSTANBUL 6. YILINI MUHTEŞEM BİR GALA İLE KUTLADI 


İstanbul Kozyatağı’nda bulunan Byotell Hotels & Residences kuruluşunun 6. yılını özel bir gala ile kutlandı.Byotell Hotels & Residences yeni yılı, seyahat acenteleri, iş dünyasının önde gelen isimleri ve uluslararası dernek yetkililerinin katıldığı bir davetle kutladı

Byotell Hotels & Residences yeni  yıl gala gecesinde konuşma yapan Byotell Hotels & Residences genel müdürü Oktay SIDAR, “İşletmemizin kurulduğu ilk gününden itibaren öncelikli hedefimiz hizmet kalitemizi artırmak ve koşulsuz misafir memnuniyetini sağlamak olmuştur. “6 yıllık prensibimiz otelimize gelen müşterilerimize hep misafirimiz diye baktık ve bu prensiplerimize sahip çıkmaya devam edeceğiz” dedi.


 Sizlerden aldığımız geri bildirimler, bizi bu yolda doğru adımlarla gittiğimize inandırıyor. Geçen süre içinde başarılarla anılan bir marka olmak bizleri onurlandırıyor.  Bildiğiniz gibi, Byotell ailesi olarak geldiğimiz nokta bizi yeni yatırımlara yönlendirdi ve 2013 yılında Ataşehir’de Flora Residence’ı hizmete açtık.” dedi.


Byotell Hotels & Residences genel müdürü Oktay SIDAR, Byotell’in devam eden yatırımlarına değindi. Oktay SIDAR, Byotell odalarında yakın zamanda başlayacak yenileme çalışmalarının haberini verdi. Byotell Hotels & Residences genel müdürü Oktay SIDAR,,  Elde edilen başarıların yeni yatırımlara da teşvik ettiğini belirten  Genel müdür Oktay SIDAR, Coşkun Sabah’ın unutulmaz eserleri ve geniş repertuarı eşliğinde gerçekleşecek gala yemeğinde keyifli ve eğlenceli saatler geçirmenizi diliyorum dedi.


Çoşkun Sabah’ın sahne aldığı  Byotell Hotels & Residences’in yeni yıl gala yemeğinde sevenleriyle buluştu. Bestelerimle gurur duyuyorum. Bütün bestelerim hit olmuş sizler tarafından ezberlenmiş bende sizlerle birlikte  şarkılarımı söylüyorum benim en büyük zenginliğim de bu dedi.


 Sizler benim şarkılarımı kalbinize kazımışsınız eserlerime eşlik ediyorsunuz  sizlerin ilgi duyduğu sevdiği şarkıları repertuarıma aldım sizleri mutlu etmek için buradayım sizlerleyim dedi.


Bütün konukların masalarına giderek  şarkılarını seslendirdi. Şarkılarımı anons ederken bu kadar alkış alıyorsa şarkıyı okuduktan sonra ne kadar alkış  alacağımı bilemiyorum dedi.Byotell Hotels & Residences’in yeni yıl gala yemeğine katılan davetliler Çoşkun Sabah’ın seslendirdiği eserlerle çoştu eğlendi.Gece sonunda Byotell Hotels &; Residences’in bahçesinde kestane ve salep partisi verildi .


HOŞÇAKALIN.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder