28 Aralık 2013 Cumartesi

BOZATLI INTERNATIONAL'IN RÜYA OTELİNİ VERA İŞLETECEKTurizm ve otel işletmeciliği sektörünün köklü kuruluşlarından Bozatlı International, Ege'nin rüya tatil oteli Aegean Dream Resort'ün işletmesini Ten Tour bünyesindeki  VERA Hotels & Resorts'a verdi.Bozatlı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ali Nahit Bozatlı mülk sahibi oldukları Aegean  Dream Resort’ü 1 Ocak 2014’ten itibaren VERA Hotels & Resorts'a kiraya vererek  gelecekteki işbirliklerinin ilk imzasını attılar.


VERA Hotel & Resorts ve Bozatlı International’dan yapılan açıklamada, ‘’Bodrum'un    incisi Turgutreis'in rüya oteli bundan böyle Vera Aegean Dream Resort olarak işletilecekBozatlı International tarafından 10 yıldır işletilen denize sıfır 30 bin metrekalik tesisin 251 odası bulunmaktadır. Dream Resort ve Dream Select olarak 2 binadan oluşan tesis,  bünyesindeki uluslararası ve yerel lezzetler sunan 5 restaurant, her damak tadına hitap  eden içeceklerin servis edildiği 6 bar ile on binlerce yabancı ve yerli turiste yıllardır 5  yıldızlı ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Bodrum denizi ve güneşinin eşsiz güzelliğiyle   çevrelenmiş otel, Bodrum'a 19, Turgutreis'e 1 km uzaklıktadır" denildi.


Bozatlı Yatırımlarına devam ediyor !
Bozatlı International turizm yatırımları, otel işletmeciliği, inşaat, el halıları imalat ve ticaretiorganik tarım yatırımları alanında 32 yıllık tecrübesiyle yurt içinde ve yurt dışında Kuzey Amerika’dan Orta Asya’ya faaliyet göstermektedir. Bozatlı International, Güney’de  yapacağı yeni turizm yatırımlarının Vera Hotels & Resorts’ün markaları tarafından   işletileceğini, yıllardır süre gelen işbirliklerinin yeni yatırımlarla devam edeceğini belirttiler.Bozatlı,sahibi olduğu İstanbul’daki Holiday Inn İstanbul Airport ve Bodrum’da Sundance   tesislerini işletmeye devam edecek.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder