22 Aralık 2013 Pazar

MARTI ISTANBUL HOTEL’DE YENİ DÖNEM

MARTI İSTANBUL HOTEL YENİ KADROLARLA GÜÇLENİYOR 

Geçen yıl Istanbul’un merkezi Taksim’de açılan ve şehrin en şık, aktif ve yenilikçi otellerinden biri olan Martı Istanbul Hotel, yeni kadrolarla güçleniyor.  Yaklaşık bir buçuk yıl içinde, turizm dünyasında ve Istanbul’un sosyal yaşamında önemli bir yer edinen Martı Istanbul Hotel’in Genel Müdürlük görevine Gökhan S. Aykan,  Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine ise Feyza Yücefer  atandı.

Etkin ve dinamik bir  takvim ile yıla başlayacak olan Martı Istanbul Hotel yeni Genel Müdürü Gökhan S. Aykan, İsviçre,  Institute Hotelier “Cesar Ritz” ve New York Cornell University’deki eğitiminin ardından ağırlıklı olarak Amerika’da Fairmont, Swissotel, IHG üyesi tesislerde ve sonrasında Divan Ankara ve Divan Erbil’de Genel Müdür olarak görev yaptı.  Martı Istanbul Hotel’in Satış & Pazarlama ekibine liderlik edecek Satış & Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Feyza Yücefer ise, eğitimini İsviçre, Schiller International University’de tamamlayarak kariyer hayatına Çırağan Palace Hotel Kempinski’de başladı.  Yücefer, Martı Istanbul Hotel öncesinde  Türkiye, Amerika, Hırvatistan ve Maldivlerde Kempinski, Swissotel, Renaissance, IHG ve LHW üyesi birçok otelde başarılı çalışmalara imza attı.

Conde Nast Traveller tarafından "2013 Yılında Dünyanın En İyi Yeni Otelleri" listesine Türkiye'den seçilen tek otel olan Martı Istanbul Hotel’in, 11 kat üzerinde, farklı kategorilerde özel döşenmiş 31’i suit 270 odası bulunuyor. Modern ve gelenekseli buluşturan tasarımı, kendine ait hamamları bulunan suit odaları, ışıklı atriumu, dünya mutfaklarından gurme lezzetleri ile otel, şehrin ve hayatın tam merkezinde yer alıyor.

Dünyanın en çok takip edilen toplantı ve organizasyon planlama sitesi International Meeting Review tarafından Avrupa’nın en iyi toplantı otellerinden biri seçilen  Martı Istanbul Hotel’in gün ışığı alan ve 400 kişiye kadar servis veren farklı kapasitelerde balo ve toplantı salonları bulunuyor. Açıldığı ilk yılı  ödüllerle taçlandıran Martı Istanbul Hotel, The American Academy Hospitality Sciences tarafından dünya çapındaki tüm 5 yıldızlı oteller arasından seçilen en iyi otellere verilen dünyanın en saygın turizm ödülü “Five Star Diamond Award”ın sahibi olup, dünyada 77 yıldır seyahat rehberlerinin en önde gelen ismi, Fodor’s Travel tarafından verilen “2013 En İyi 100 Fodor Oteli” (2013 Fodor’s 100 Hotel Awards) ödülünü, Türkiye’den alan tek otel olma özelliğini korumaktadır. www.martiistanbulhotel.com
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder