18 Aralık 2013 Çarşamba

ELİTE WORLD‘DE YENİ YILA DİLEDİĞİNİZ GİBİ GİREBİLECEKSİNİZ

ELİTE WORLD HOTEL’DE 2014’E GİRİN 


Elite World Hotels, muhteşem bir yılbaşı gecesi geçirmek, canlı müzik ve eğlenceli şovlarla 2014’e girmek isteyenleri dopdolu bir yılbaşı programı ile karşılıyor.Elite World İstanbul Hotel, Lalezar Balo Salonu’nda düzenlenen “Yılbaşı Balosu”’ hoş geldiniz kokteyli ile başlıyor ve zengin yılbaşı menüsü, limitsiz yerli içki, Orkestra Active ve Çisem’in eşsiz performansı, sürpriz çekilişler, oryantal show, şampanya ikramı ile devam ediyor. Executive Chef Mithat Yalçınkaya tarafından hazırlanan özel yılbaşı menüsünde; arasıcak olarak   “Ispanaklı mini cannelloni, istiridye mantarlı mini vol au vent, karidesli samosa böreği”, ana yemekte “isli okyanus tuzu ve taze baharatlarla marina edilmiş fırında Hindi Tandır”  tatlı olarak “orman meyveli flan”, gibi özel lezzetler yer alıyor. Bu özel paketin kişi başı fiyatı KDV dahil 269 TL.


Yeni yıl gecesini İlham Gencer’in canlı performansı eşliğinde geçirmek isteyenler için Jazz Company iyi bir alternatif. Yeni yıl menüsü, canlı müzik, limitsiz yerli içki ve şampanya ikramının olduğu paket, kişi başı KDV dahil 169 TL.


Elite World İstanbul’un sunduğu özel ‘’Yılbaşı Konaklama Paketi’’nde ise Lalezer balo salonunda yılbaşı balosu, aynı gece deluxe odada konaklama, zengin açık büfe brunch, Fit Life SPA and Health Center kullanımı yer alıyor. Bu çok özel paketin kişi başı fiyatı ise KDV dahil 165 Euro.


Elite World İstanbul’un bu yıl da çocuklara yönelik olarak düzenleyeceği “Çocuk Balosu”’nda zengin açık büfe, limitsiz meşrubat servisi, çizgi film gösterimi, palyaço, eğlenceli animasyonlar ve birçok sürpriz yer alıyor.  Çocuk balosunda 0-6 yaş arası ücretsiz, 7-12 yaş arası ise kişi başı KDV dahil 65 TL.


Yılbaşı gecesini Taksim’de konforlu bir durak noktası olan Elite World Prestige Hotel’de geçirmek isterseniz Manolya Balo Salonu’nda düzenlenen özel yılbaşı programında eğlencenin zirvesine ulaşabilirsiniz. Elite World Prestige Hotel’in  “ Yılbaşı Balosu”nda; hoş geldiniz kokteyli, zengin yılbaşı menüsü, limitsiz yerli içki, Grup Troyka canlı performansı,  sürpriz çekilişler, oryantal show yer alıyor. Bu özel paketin kişi başı fiyatı KDV dahil 199 TL.

Executive Chef Aydın Şahin tarafından hazırlanan Elite World Prestige Hotel yılbaşı menüsünde ara sıcak olarak “deniz mahsülleri krep”, ana yemekte “kestane soslu Hindi Tandır” gibi geleneksel lezzetler ve 2014’e girerken şampanya show yer alıyor.

Elite World Prestige Hotel’in sunduğu özel ‘’Yılbaşı Konaklama Paketi’’nde; yılbaşı balosu, aynı gece konaklama, gecenin sabahında brunch, Fit Life Spa &Health Center kullanımı yer alıyor. Bu çok özel paketin kişi başı fiyatı ise KDV dahil 139 Euro.

Elite World İstanbul Hotel: Tel: 0212 313 83 32-33   email: infoistanbul@eliteworldhotels.com.tr
Elite World Prestige Hotel:  Tel: 0212 297 13 13  email: infoprestige@eliteworldhotels.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder