22 Aralık 2013 Pazar

YILBAŞININ EN ŞIK YEMEĞİ MORİNİ’DE

ZORLU CENTER’IN GÖZDE MEKANI MORİNİ YENİ YILA HAZIR Beymen Zorlu Center’da açıldığı andan itibaren İstanbul’un en beğenilen mekanlarından biri haline gelen ve New York ruhunu İstanbul’da yaşatan Morini, ilk yılbaşı gecesini kutlamaya hazır.Morini ; yılbaşı gecesi sınırlı sayıda konuğunu, 6 Michelin Yıldızlı New York’lu şefi Michael White’ın özel hazırladığı Yeni Yıl menüsüyle ağırlayacak. 31 Aralık gecesine özel sürprizlerle 2013’ü uğurlamak, yepyeni bir yıla keyifle adım atmak için Morini unutulmaz anılara ev sahipliği yapıyor. Morini’nın yılbaşı menüsünde sizi mutlu eden çok özel lezzetlerle karşılaşacaksınız.


Prosciutto, bresola ve peynir tabağı, elde doğranmış bonfile’nin mantar kreması ve parmesan ile eşsiz buluşması  “Steak Tartare”, Izgara Karides, Tortelli, Siyah Makarna, Ördekli ve istiridye mantarlı nefis makarnası “Casarecce”, Siyah beluga mercimeği ve salsa verde sos ile sunulan Deniz Levreği, taze biberiyede marine edilmiş Kuzu İncik bu lezzetlerden sadece birkaçı. Morini’nin eşsiz başlangıçları, ev yapımı makarnaları ve benzersiz ana yemeklerden oluşan menü; yine New York’lu şefin sürpriz Yılbaşı Tatlısı ile tamamlanıyor. Ayrıca gecenin sonunda acıkanlara, Morini şeflerinden özel lezzetli atıştırmalıklar sunulacak.


Morini’de bir adet Karşılama Kokteyli (Prosecco, Narlı Bellini) ile özel Yılbaşı menüsü kişi başı 325 TL olarak belirlenmiş. Gecede içeceklerinizi ise ekstra olarak alabilirsiniz. Saat 23.00’den itibaren ise DJ Nisso’nun performansıyla Morini New Year Party, zengin Morini Barı etrafında konuklarını eğlenceye çağırıyor.

Rezervasyon için
Morini Tel: 0212 353 67 67


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder