18 Aralık 2013 Çarşamba

“MODEL OF MODELS”FİNALİ THE GREEN PARK'DA

“MODEL OF TURKEY” ULUSLAR ARASI “MODEL OF MODELS” YARIŞMASININ TÜRKİYE AYAĞIDIR


Bugüne kadar süregelen bu gibi yarışmaların konseptinden çok daha farklı bir duruşu olan “Model Of Turkey” organizasyonunun  ana teması, sosyal sorumluluklarla güçlendirilen ve hiçbir kuşkuya meydan vermeyen şeffaflık bilincidir.Adında da anlaşılacağı üzere " Model Of Turkey " yarışmasında derece alan modeller " Model Of Model's " organizasyonunda ülkemizi temsil etmektedirler.

Adayların yarışmacı olabilme sürecinde ki geçirdiği evrelerin kriterleri oldukça zorludur. En kaliteli sonucu elde edebilme adına belirlenen kriterlerin başında sağlık, sosyal yaşam ve eğitim gelmektedir.
25 Aralık 2013 akşamı finali yapılacak olan yarışmanın adayları şu sıralarda kamp çalışmalarını yaptıkları LE GEND OTEL’de bu zorlu süreci yaşıyorlar. Kamp günlükleri adı altında her akşam 15 er dakikalık görüntüleri yayıncı kuruluşta izleme imkanı vardır.

Final öncesi bu hazırlık sürecinde çeşitli kurum ve kuruluşlarıda ziyaret eden adaylar bir çok sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak bu projelerin tanıtımlarını da yapmaktadırlar.Birbirinden ünlü tanınmış, sanat, medya, iş yaşamı ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden oluşan jüri üyelerinin de zaman zaman bu etkinliklerinin içinde olduklarını gözlüyoruz.

Organizasyon komitesinden Başkan Deniz ŞAMAN, Proje Koordinatörü Çiler ÇORBACI  ve Medya Koordinatörü  Ahmet ÖZALTINKOL’un  tüm ayrıntıların sıkı birer takipçisi olmaları ise gözlerden kaçmayan en büyük ayrıntı olarak ortaya çıkıyor. Sektöründe çok özel ve çok önemli yerlere sahip olan “La Masion Otel” ve “Les Ottoman’s Otel” bu organizasyonun tanıtım toplantılarına ev sahipliği yaptılar. Uluslararası Model of Model’s yarışmasının 2014 finalinin Türkiye’de yapılacak olması da bu yarışmaya çok ayrı bir önem kazanmaktadır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder