28 Aralık 2013 Cumartesi

MODEL OF TURKEY FİNALİ GERÇEKLEŞTİ

MODEL OF TURKEY FİNALİ BİRİNCİSİ BAYANLARDA GİZEM GÖREN BAYLARDA ERHAN SOBACI OLDU


Uluslararası Model of Model’s organizasyonunun Türkiye ayağı olan Model of Turkey yarışması finali 25 Aralık 2013 Çarşamba gecesi Pendik GREENPARK OTEL  ev sahipliğinde gerçekleşti.Ünlü kareograf Ferhan ARAL’ın hazırladığı birbirinden iddialı adayların podyumda kıyasıya yarıştığı gecede iş ve cemiyet hayatının tanınan isimlerinden Ahu AYSAL, Turgay KIRAN, Başak GÜRSOY, Nalan Salur AKSOY, Perihan AKI, Deniz ERHAN, Kayhan TÜRKOĞLU, Meltem BANKO, Öykü ÇELİK, Serhat SERBES, Özlem KURT, Hüseyin KÜÇÜK, Arzu ERDEM, Esra NUREL, Şahika ERCÜMEN, Emre YÜCELEN, Yasin YILDIZ ve Gülin IŞIK jüri üyeleri olarak göz kamaştırdılar.


Açılış konuşmasını yapan Model Of Turkey başkanı Deniz ŞAMAN bu yıl birincisi düzenlenen yarışmada birinci seçilecek bay ve bayan adaylarının ülkemizi uluslararası yarışmalarda temsil edeceklerinin önemini vurguladı.Ünlü modacı Perihan AKI’nın hazırladığı kıyafetler davetliler tarafından çok beğenildi. Adayların Osmanlı kıyafetleri ile geçişleri salonu dolduran davetliler tarafından uzun uzun alkış aldı. Adayların toplu halde podyumda yer almasıyla birlikte Baha’nın muhteşem dans gösterisi geceye damgasını vurdu.


Model of Turkey komitesinde yer alan isimlerden Çiler ÇORBACI, Ahmet ÖZALTINKOL, Deniz ÇETİNKAYA ve Murat ÖZER’in davetlilerle yakından ilgilendikleri final gecesinin sonunda bayanlarda Gizem GÖREN, baylarda Erhan SOBACI birinci oldular.Organizasyonunun en dikkat çekici detayı, her biri el yapımı çok özel bir işçilikle üretilen taçlarıydı. Gecenin sonunda W OTEL’de düzenlenen after partide davetliler ve yarışmacılar sabahın ilk saatlerine kadar doyasıya eğlendiler.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder