22 Aralık 2013 Pazar

RİXOS HOTELS'DE GEÇİRDİĞİNİZ YILBAŞI HAYAT BOYU UNUTULMAZ

RİXOS HOTELS'DE İHTİŞAM VE KEYİF BİR ARADABu yılbaşı da Rixos Hotels, ihtişamı keyifle birleştirmek isteyenlerin tek adresi olacak. Yılbaşı gecesi unutulmaz anlar yaşamak isteyenleri, Antalya’nın farklı bölgelerindeki Rixos Hotels’de birbirinden güzel programlar bekliyor.

Rixos Downtown Antalya: Şehirde Sibel Tüzün ile yılbaşı kutlamanın Rixos tarzı
Yılbaşı kutlaması için mükemmel servisi ve resort özellikleriyle farklı bir şehir oteli portresi çizen Rixos Downtown Antalya’yı tercih eden misafirleri keyifli bir program bekliyor. Klasik müzik eşliğinde yılbaşı kokteyli ile başlayacak gece, Fasl-I Muhabbet ve ortantal dans gösterisi ile devam edecek. Eski yılın son saatlerinden yeni yılın ilk saatine kadar ise Balo Salonu’ndaki Sibel Tüzün konseri konukları coşturacak. Dileyenler geceye sabahın ilk ışıklarına kadar Kalina Bar&Restaurant’ta İrem Derici’nin sahne alacağı After Party ile devam edecek.

Rixos Sungate: Doğanın ve konforun mükemmel harmonisinde yılbaşı keyfi
Yılbaşı gecesinden önce başlayıp yeni yılın ilk günlerinde de devam edecek eğlence dolu programları ile Rixos Sungate, farkını konuşturucak. Yılbaşı gecesinde büyük bir şölene dönüşecek özel Gala Yemeği ile Yeni Yıl Partisi, havai fişek gösterisi ve Pool Party seçenekleri seçkin konukları bekliyor. Ayrıca 2 Ocak’taki Haddaway ve 4 Ocak’taki Nikita konserleri yılbaşı keyfini tüm haftaya yayacak.

Rixos Lares’i yılbaşında yeniden keşfedin
Eşsiz mekanlarıyla mükemmel bir hizmet anlayışına sahip Rixos Lares, yılbaşı gecesi kutlamalarına Flamenco müzik ziyafeti ile başlayıp, Özel Gala Yemeği’nde Aydan Ceren Yolcu konseri ile devam edecek. İllüzyonist ve palyaço ile çocuk konuklarını da keyiflendirecek Rixos Lares’in yılbaşı programı, fasıl ve oryantal ile renklenerek, havai fişek gösterisi ile süslenecek. Rixos Lares tecrübesi bu yıl her zamankinden daha renkli olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder