14 Kasım 2013 Perşembe

HOLLYWOOD YILDIZLARININ TERCİHİ KATE SPADE NEW YORK İSTİNYE PARK AVM’ DE KAPILARINI AÇIYOR


 Dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının tercihi Kate Spade New York; Türkiye’de ilk mağazasının kapılarını 11 Kasım’da İstinyepark AVM’de açıyor. Işıldayan tasarımları, cıvıl cıvıl aksesuarları ve kendine özgü tarzıyla tüm dünyada adından sıkça bahsettiren Kate Spade New York, yepyeni 2013-14 Sonbahar/Kış Koleksiyonu ve kışın soluk renklerini canlı renklerle birleştirdiği kışkırtıcı kombinleriyle İstinye Park AVM’ de sizleri bekliyor!

1993 yılında New York merkez olmak üzere kurulan ve tüm dünyaya yayılan Kate Spade New York; ergonomik şekiller ve renkli paletleri birleştirerek tasarımlarını hayata geçirmeye şimdi de İstanbul İstinye Park Avm’ deki mağazasında devam ediyor. Özellikle clutch çantalarıyliddialı olan ve akla gelen ilk isim olan Kate Spade, modanın öncü markaları arasında yer alıyor.

80’ lerden ilham alınarak tasarlanan, Kate Spade 2013-14 Sonbahar/Kış koleksiyonunda da yine kışın soluk renklerini canlı renklerle birleştiren kombinler yer alırken, aksesuar açısından da zengin bir yelpazeyle karşımıza çıkıyor. Eldivenler, kürkler, birbirinden farklı ve özgün tasarımlara sahip şapka ve gözlüklerin öne çıktığı koleksiyonda, aynı zamanda rengarenk çantalar ve oldukça trend olan ayakkabı modelleri yer alıyor.

Kate Spade koleksiyonunda sarı ve siyaha ağırlık verilirken ; üzerlerinde “Taxi” yazan baskılı modeller sezonun en çarpıcı ve en çok tercih edilen tasarımları arasında boy gösteriyor.

Canlı renklerin, grafik baskıların ve eğlenceli tasarımların simgesi Kate Spade New York, tüm parıltısı ve renkli koleksiyonundan taşan coşkusuyla, İstinye Park Avm’ de sizleri bekliyor !

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder