14 Kasım 2013 Perşembe

ULUSLAR ARASI POW WOW FUARI BU YIL ŞİKAGO’DA GERÇEKLEŞECEK

POW WOW FUARI ŞİKAGO’DA GERÇEKLEŞECEK


Turizm sektörünün en önemli fuarlarından “International Pow Wow” 5-9 Nisan 2014 tarihleri arasında Şikago’da gerçekleştirilecek, erken rezervasyon indirimini kaçırmayın. Amerika’nın tanıtımına katkıda bulunmak ve ülkeye seyahati geliştirmek amacıyla kurulan U.S. Travel Association’ın düzenlediği International Pow Wow bu yıl Şikago’da gerçekleşecek. Dünyada 70 ülkeden 1.200’den fazla uluslararası ve yerli tur operatörünün katıacağı fuarda, üç gün içinde yoğun olarak iş görüşmeleri yapılacaktır.

International Pow Wow, turizm acenteleri yetkililerinin eyalet eyalet gezmeden, daha az maliyetle, daha güçlü iş anlaşmaları yapmalarına olanak tanıyor. Bu yıl 46.’sı düzenlenecek Pow Wow; katılımcı sayısı, başarılı iş bağlantıları ve organizasyon kalitesiyle turizm sektörünün en dikkat çeken fuarları arasında yer alıyor.

Geçen yıl Las Vegas’ta yapılan fuar bu yıl Şikago’da gerçekleşecek. 5 Nisan Cumartesi günü başlayacak Pow Wow, McCormick Place’ta üç gün boyunca devam edecek.

İndirimli rezervasyon için 13 Aralık 2013 tarihine kadar online kayıt yapılması gerekiyor. Detaylı bilgi ve online kayıt için www.ipw.com ’u ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’den Pow Wow fuarına katılmak isteyen acenta yetkililerinin Türkiye Danışma Komitesi’ne başvuruda bulunması gerekiyor. Pow Wow Uluslararası Danışma Komitesi Türkiye Başkanlığını üstlenen Seyhan Ayel Girit, Türkiye’nin önde gelen turizm profesyonellerini 13 Aralık 2013’e kadar süren indirimli başvuru ve ödeme dönemini kaçırmamaları için uyardı. Konaklamayı da içeren fuar katılım bedeli indirimli başvuru tarihi olan 13 Aralık’a kadar 795 $, bu tarihten sonra ise 1.175 $ olarak uygulanacak.  Katılım için Uluslararası Danışma Türkiye Komitesi’ne powwow@atlantistourism.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder