10 Kasım 2013 Pazar

ODEON TOURS UYGUN TESİS ALTERNATİFLERİYLE ŞİFALI TATİL İMKANI SUNUYOR

                                        TATİL İLE TEDAVİ BİR ARADA

Kış aylarında daha çok tercih edilen termal tesislerde, misafirler hem tedavi görüyor hem de tatil yapıyor
Türkiye’de alternatif turizm türü olarak günden güne gelişen sağlık turizmi, herhangi bir sağlık sorununun tedavisinde alternatif oluşturmasının yanı sıra tedavi merkezlerinin sahip olduğu atmosfer nedeniyle rahat bir tatil imkanı da sağlıyor. ODEON Tours; misafirlerine, farklı şehirlerde, farklı bütçe ve beğeniye uygun tesis alternatifleriyle hem şifa bulma hem de tatil yapma imkanı sunuyor.

‘2012 yılında yüzde 15 artış var’
Konu ile ilgili açıklamada bulunan ODEON Tours İç Pazar Müdür Vekili Mehmet Kamçı “Türkiye’nin henüz gelişme aşamasında olduğu sağlık turizminde, geçtiğimiz birkaç yıla oranla daha iyi bir konumdayız. Örneğin 2012 yılında Türkiye’de Termal&SPA turizmi yüzde 15 oranında artış gösterdi. Yatak kapasitelerinin yükseltilmesi ve tesislerdeki kalitenin iyileştirilmesi nedeniyle otellerdeki memnuniyet ciddi anlamda arttı. Sağlık turizminde Avrupa ülkelerindeki benzeri uygulamalar Türkiye’de de başladığından oteller birçok bölgede fizik tedavi merkezlerini bünyelerine kattılar. Böylece daha kaliteli bir hizmet sunulmaya başlandı” açıklamalarında bulundu.

Şifa arayanların en çok tercih ettiği yerleri sıralayan Kamçı, “Sağlık turizminde başı çeken bölgelerimiz Afyon, Bursa, Yalova, Balıkesir, Kızılcahamam ve Pamukkale olarak listelenebilir. Bu bölgelerde konforlu ve keyifli bir tatil yapmak ve şifa bulmak ODEON ayrıcalığı ile mümkün” dedi.

Tur programları hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için ODEON Tours Çağrı Merkezi 444 0 684’yi arayabilir, www.odeontatil.com  adresine ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder