24 Kasım 2013 Pazar

‘’İÇİNDEN SOKAK GEÇEN OTEL ’’ OLARAK TA BİLİNEN CCR HOTELS & SPA ,KAPADOKYA UCHISAR’A BİR ÖDÜL DAHA KAZANDIRDCCR Hotels & SPA 2013 yılında  ikinci kere ödül almaya hak kazandı.
3 Kasım 2013 tarihinde Londra’nın ünlü ve tarihi oteli Grosvener House Otel’de düzenlenen 5 Star Hotel Awards töreninde bukez ‘’ En iyi Spa oteli’’ ödülünü teslim aldı.Bu ödüle layık görülmesindeki en önemli faktör ,dünyanın ilk kayadam oyma Spa’sı olması ve bu orijinal ve fantastik mekanda vermiş olduğu kaliteli hizmettir.

CCR Hotels & SPA , 29 Ekim 2013’te  ,İsviçre’nin Cenevre kentinde  BID başkanı Sayın Jose E. Prieto tarafından düzenlenen gecede ,Kalite, Liderlik, Teknoloji ve Yenilikçiliği ile Altın kategorisinde ‘’Kalite ve Mükemmellik’’ ödülünü teslim almıştı. Otelin yatırımcısı işadamı Sayın Mustafa Çankaya ödüllerle ilgili yaptığı açıklamada ‘’ Ekibim adına sizlere desteğiniz ve sadakatiniz için teşekkür etmek istiyorum. Son 5 yılda yani açıldığımız günden beri bize olan güveniniz için minnettarız.

DOĞRU İŞLER YAPMAK İÇİN DOĞRU EKİP  ;
Sayın  Çankaya ayrıca doğru ekiple çalışmanın önemini  vurguladı.’’Çok gözde bir bölgede çok güzel bir mimarıye ve dekorasyona sahip bir konaklama işletmesi açabilirsiniz.Ancak asla unutulmamalıdır ki işletmelerimize hayat veren ve yükseğe taşıyan çalışanlarımızdır.Biz de doğru ekiple doğru hizmet vermeye önem verdik.Bunun anahtarı mutlu personeldir.Mutlu personelin  mutlu ve sadık misafir portföyü  oluşturmakta katkısı çoktur.’’

UCHISAR BİR DÜNYA MARKASIDIR;
Özellikle destinasyonların işletmelere değer kattığını vurgulayan Sayın Çankaya ‘’ Uchisar lüks işletmeleri ve verdiği kaliteli hizmeti ile artık bir dünya markasıdır.En son katıldığımız Londra’daki ödül gecesinde komşularımız  Museum Hotel ve Argos In Cappadocia ‘ın da aldıkları ödüller inanın hepimize farklı duygular yaşattı.Farklı ülkelerden işletmelerin katıldığı gecede  Uchisar’dan 3 otelin ödül almış olması ,öncelikle Kapadokya’nın ve de konumundan dolayı  Uchisar’ın bir dünya markası olduğunu kanıtlamaktadır.

ANADOLU MİSAFİRPERVERLİĞİ VE PROFESYONELLİK ;
Sayın Çankaya  aldıkları ödüllerin kendilerine çok büyük bir sorumluluk yüklediğini  iletirken  sözlerine şöyle devam etti; ’’Sizlere ve misafirlerinize en iyi hizmeti sunma çabamız birkez daha ödüllendirildi.  Ekibim ve Kapadokya olarak  : Muhteşem bir mekânda , sıra dışı manzarası ile , konaklamanın lüks ve konfor ile birleştiği ,  dillere destan Anadolu  misafirperverliğinin profesyonellikle  vücut bulduğu  CCR Hotels & SPA’da ,  sahip olduğumuzun  en iyisini sizlere sunmaya  ve hizmet etmeye devam edeceğiz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder