14 Kasım 2013 Perşembe

SUMAHAN ON THE WATER HOTEL “DÜNYANIN DENİZ KIYISINDAKİ EN İYİ OTELİ” ÖDÜLÜNÜ ALDI

SUMAHAN’A EN İYİ OTEL ÖDÜLÜ


32 yıldır Avrupa ve Akdeniz ülkelerindeki Lüks Otel, Lüks Spa Otel, Lüks Boutique Otel, Düğün ve Event Oteli gibi farklı kategorilerde en iyileri belirlemek için düzenlenen “Condé Nast Johansens Mükemmellik Ödülleri” geçtiğimiz günlerde Londra düzenlenen bir törenle sahiplerine dağıtıldı. Çengelköy’de, boğazın kıyısında yer alan 24 odalı butik otel SUMAHAN, “Deniz Kıyısındaki En İyi Otel” unvanını kazandı.

Her yıl sıkı denetimlerle belirlenen; turizm profesyonelleri, otelde konaklayan misafirler, gazeteciler ve seyahat yazarlarının değerlendirmeleri sonucu verilen “Mükemmellik Ödülleri” tüm dünyada standartları belirleyip, öncülük ve rehberlik etmesi adına veriliyor.

“Condé Nast Johansens Mükemmellik Ödülleri” ile ilgili SUMAHAN Hotel’in Genel Müdürü Tuba Tekeli; “SUMAHAN olarak, bu çok değerli ödülü almaktan çok mutluyuz. Kuruluşumuzdan bu yana geçen zamanda, Boğaz’ın tamamına hakim manzaramız, geçmişle bugünü ahenkle harmanlayan mimarimiz, her zaman en iyiyi sunmaya adanmış hizmet anlayışımızla yerli ve yabancı tüm konukların ilgisini çekiyoruz. Turizm sektörünün paydaşları tarafından takdir edilmek de emeklerimizin boşa gitmediğinin göstergesi. Bu vasıtayla SUMAHAN olarak dünya basınında bir Türk otelinin; bir İstanbul otelinin yer almasına katkıda bulunduğumuz için de hepimiz çok gururluyuz” dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder