27 Kasım 2013 Çarşamba

TEKNENİZİ KIŞA WEST MARINE İLE HAZIRLAYIN


Deniz tutkunlarının vazgeçilmez adresi West Marine Türkiye, teknesini kışa hazırlamak isteyenlere de birçok farklı ürünü bir arada sunuyor.  West Marine Türkiye mağazalarında teknelerin kış şartlarından korunması için motor bakım ürünlerinden sintine pompalarına, pis su tank temizleyicilerinden nem alıcılara kadar pek çok ürün yer alıyor.

Çeşitli ve kaliteli ürün gamıyla denizcilik malzemeleri sektöründe fark yaratan West Marine Türkiye, kışın yaklaşmasıyla birlikte teknelerin bakımlarını yapacak olanlara da gerekli olan tüm ürünleri bir arada sunarak büyük bir kolaylık sunuyor.

West Marine Türkiye, sezon başlarında düzenli bakım yapılması gereken motorlar için yağ, filtre, impel ve tutya gibi her türlü bakım ürününe raflarında yer ayırıyor. Kışın tekne ve yatlar için en önemli tehditlerden biri olan neme karşı ise % 280’a varan oranlarda performans sağlayan nem alıcılar, West Marine Türkiye mağazalarında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

West Marine Türkiye’de, kışa hazırlık yapılan tekne ve yatlar için gerekli olan yağ değiştirici pompalar, hidrofor, sintine pompası, tuvalet parçaları, dıştan takma motor yıkama aparatları ile pis su tank temizleyicileri, su yapıcı filtreler, tatlı su koku gidericiler gibi pek çok ürün de sunuluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder