24 Kasım 2013 Pazar

İŞ DÜNYASININ CAZİBE MERKEZİ ATAŞEHİR'E YENİ OTEL: BALSAMO SUITS


Anadolu yakasının son dönemde yıldızı parlayan ilçesi Ataşehir yeni bir iş oteline kapılarını açıyor.
Aralık ayında hizmete girecek olan Balsamo Suits özel tasarımı ve müşteri odaklı kaliteli hizmeti ile Batı Ataşehir'in yıldızı olmaya hazırlanıyor.İstanbul'un Anadolu yakasının öne çıkan ilçelerinden Ataşehir her geçen gün başarılı projelere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi  de özellikle iş dünyasının tercih edeceği Balsamo Suits. Konaklama için misafirlerine ev sıcaklığını sunan otel, aynı zamanda işyeri donanımlarına sahip bölümleri ile toplantı yapmak ya da zamanını çalışarak geçirmek isteyenlerin adresi olmayı hedefliyor.

Aralık ayında misafirlerini ağırlamaya başlayacak olan Balsamo Suits, İstanbul'a iş seyahati için gelen ya da İstanbul'da Anadolu yakasında toplantı yapmak isteyenler için yeni bir çözüm olacak.
Finans Merkezi'nin kurulması ile İstanbul'un en cazip noktası haline gelen Ataşehir hem civarda bulunan alışveriş merkezleri hem de her iki köprüye, Sabiha Gökçen Havalimanı'na kolay ulaşımı  sayesinde iş dünyasının sıklıkla tercih ettiği bir lokasyon halini aldı.

İstanbul dışından gelenlerin konaklaması ya da toplantı yapmak isteyenlerin gerekli düzeneğe sahip salonları kullanabilmeleri hedeflenerek tasarlanan ve dekore edilen Balsamo Suits 30 odası, 4 toplantı odası ve 1 balo salonu ile hizmet verecek. Altyapı bedeli dahil yaklaşık 7 milyon dolara mal olması hedeflenen otelin girişinde ayrıca dünya mutfağından lezzetlerin sunulduğu iddialı menüsü, 350 kişi kapasiteli, Cafe Locale İstanbul bulunuyor.

Tasarımı ve hizmetiyle fark yaratacak
Yapımı yaklaşık 4 ayda tamamlanan Balsamo Suits'ın her odası tasarımı ile ön plana çıkıyor. Misafirlere ferah ve sıcak bir ortam sunmak amacıyla projelendirilen otelin iç dizaynı Mimar Sezgi Beğendik'e ait. Beyazın hakim olduğu odalarda Smart TV, Ücretsiz internet, Mini bar bulunuyor. Ayrıca 6 adet teraslı odası bulunan Balsamo Suits'te, ailesi ile kalmak isteyenler için birbirine bağlantılı iki odadan oluşan connet odalarda  yer alıyor. Balsamo Suits Anadolu yakasının en merkezi ilçeleri Maltepe, Kadıköy, Üsküdar ve Ümraniye'ye yakınlığı ile İstanbul'a seyahat için gelen ya da İstanbul'daki zamanını keyifle geçirmek isteyenlerin adresi olacak. Balsamo Suits hakkında detaylı bilgiye 0216 688 92 22-23 numaralı telefondan      ya da www.balsamo.com.tr web adresinden ulaşılabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder