14 Kasım 2013 Perşembe

ONEWORLD ÜYESİ QATAR AIRWAYS İLE ORTA DOĞU’ DA UNUTULMAZ BİR YOLCULUĞA HAZIR MISINIZKörfez bölgesinden birliğe katılan ilk büyük havayolu şirketi olan Qatar Airways, Oneworld birliği tarafından başlatılan yeni Orta Doğu Ziyareti kampanyası ile yolcularına fırsatlarla dolu bir yolculuk sunuyor. Bu kampanya ile birlikte uluslararası yolculuk yapanların Orta Doğu’yu gezmesi artık daha kolay ve daha ucuz.

1 Kasım’ da başlatılan Oneworld Orta Doğu Ziyareti kampanyası, Körfez, Levant (Doğu Akdeniz) ve Mısır’daki tüm uçuşları kapsıyor. 12 ülkede 30 varış noktasına uçuş seçenekleri ile Petra’nın güzelliklerini, Luxor’un zenginliklerini, Doha kentini veya Muscat’ın kumlu plajlarını tek bir biletle görme fırsatı sunuluyor.

Oneworld, benzersiz bilet fiyatları ile müşterilerin dünya genelinde cazip fiyatlarla pek çok havayolu firmasıyla uçmasına ve çeşitli kıtalarla bölgeleri keşfetmesine olanak sağlıyor. Fiyatlar seçilen kabin türüne (Business Class veya Ekonomi Sınıfı) ve alanın boyutuna bağlı olarak değişiklik gösteriyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder