10 Kasım 2013 Pazar

JW MARRIOTT ANKARA “EVRENSEL MİSAFİR MEMNUNİYETİ HAFTASI”NI KUTLADI



ABD ve dünyanın 70 ülkesinde 3.800’ün üzerinde turizm yatırımına sahip dünyanın önde gelen konaklama zinciri MARRIOTT INTERNATIONAL’ın lüks otel markası JW Marriott Ankara tüm dünyadaki Marriott Otelleriyle birlikte “Evrensel Müşteri Memnuniyeti Haftası”nı kutladı.

Bu yıl 28 Ekim – 1 Kasım 2013 tarihleri arasında kutlanan bu özel haftada, JW Marriott Ankara da üst düzey yöneticileri ve tüm çalışanlarının katılımıyla birçok etkinlik düzenleyerek iş ortaklarına ve müşterilerine değerli işbirlikleri için teşekkür etti.Misafir memnuniyeti odaklı etkinliklerin ilki “Tele- Prospecting Day” ile yani misafirlerin tek tek telefonla aranarak onlara teşekkürlerin sunulmasıyla başladı. Üçüncü gün otelin yönetim kurulu üyeleri ile misafir ziyaretleri yapan otel yetkilileri, kutlama haftasının dördüncü gününde özel bir etkinliğe ev sahipliği yaptılar.

Otelin konsept partilere ev sahipliği yapan mekanı Velocity’de şık bir kokteyl daveti veren JW Marriott Ankara’nın Genel Müdürü Khaled Al Jamal, yaptığı teşekkür konuşmasında misafirlerine ve iş ortaklarına oteli ve tüm otel çalışanları adına teşekkürlerini sundu. Gecede çekilişlerle misafirlerine hediyeler vermeyi ihmal etmeyen JW Marriott Ankara “Evrensel Müşteri Memnuniyeti Haftası”nı her sene olduğu gibi bu yıl da bir “Sosyal Sorumluluk” projesiyle tamamladı.

Türk misafirperverliğini uluslararası deneyimle sunan JW MARRIOTT ANKARA, misafirlerinin ve iş ortaklarının beğenisini en üst düzeyde tutmak için 19 yıl önce uygulamaya başladığı “Misafir Memnuniyeti Haftası” uygulamasıyla misafir memnuniyetine verdiği önemi gözler önüne seriyor. Girişimlerini planlamak ve teşfik verici çalışmalar yapmak adına misafirlerinin fikirlerini ciddiyetle dinleyen JW Marriott Ankara farklı organizasyonlarla bu geleneği sürdürüyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder