14 Kasım 2013 Perşembe

YILBAŞI GECESİNİ, HOLIDAY INN İSTANBUL CITY AYRICALIĞIYLA YAŞAYIN


Holiday Inn İstanbul City, birbirinden zengin menülerinin yanı sıra, eğlenceye doyamayacağınız bir yılbaşı gecesi programı sunuyor. Konuklarına Naar Restorant’ın eşsiz atmosferinde yeni yılı karşılama imkanı sunacak olan Holiday Inn İstanbul City’nin yılbaşı gecesi programı, sevdikleriniz için de en güzel yeni yıl hediyesi olacak.

Yılbaşı gecesinde Naar Restoran’ta; Roast Beef’ten Somon Füme’ye, İsli Çerkez Peyniri’nden Zeytinyağlı Biber Dolma’ya kadar birbirinden lezzetli iştah açıcılarla başlangıç yapabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizi de ortak edeceğiniz bu lezzet cümbüşüne, Akdeniz Salatası eşliğinde Deniz Ürünlü Vol  Au  Vant’la devam edebilirsiniz. Yılbaşı kutlamalarının olmazsa olmazı hindi ise, Holiday Inn İstanbul City’nin birbirinden hünerli şefleri sayesinde unutamayacağınız bir lezzetle sofranıza servis edilecek. Morel Mantar Soslu Fırında Hindi’nin ardından afiyetle yiyeceğiniz Limon Sorbe ve Vanilyalı Dondurma eşliğindeki Balkabağı Sufle’nin tadı ise tüm yıl damağınızda kalacak. Limitsiz yerli içkinin de dahil olduğu, Naar Restoran’taki yeni yıl menüsü sadece 79 TL.

Holiday Inn İstanbul City’deki coşku dolu yeni yıl eğlencesi, birbirinden başarılı DJ’lerin performanslarını sergileyecekleri müzik ziyafeti eşliğinde günün ilk saatlerine dek sürecek. Bu eğlenceye ortak olmak için siz de Holiday Inn İstanbul City’ye gelin ve yeni yılı sımsıcak bir atmosferde karşılayın.
Holiday Inn Istanbul City
Tel: 0212 530 99 00
www.hiistanbulcity.com.tr
       

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder